Vi tror på personlig

Kontakt

Salg, informasjon eller support, vi er her for deg!

Generell e-post: norge@l5navigation.com
Support e-post: support.norge@l5navigation.com
Supportnummer: +4790239082

Øst

  • Contact

    Rolf Michaelsen
    E-post: rolf.michaelsen@l5navigation.com
    Phone: +4790066912
  • Address

    L5 International AS
    Hvamstubben 17
    2013 SKJETTEN

Björn Blomquist

Teknisk Sjef / Hovedkontor

E-post: bjorn@l5navigation.com

Phone: +4790239082

Rolf Michaelsen

Daglig Leder - Salg / Hovedkontor

E-post: rolf@l5navigation.com

Phone: +4790066912

Viken

  • Contact

    Espen Stærkebye-Ellingsen
    E-post: espen@l5navigation.com
    Phone: +47 95901961
  • Address

    L5 International AS
    Vikersundgata 18
    3370 VIKERSUND

Espen Stærkebye-Ellingsen

Installasjon / Servicetekniker

E-post: espen@l5navigation.com

Phone: +4795901961

Vest

  • Contact

    Øivind Sletteng
    E-post: oivind@l5navigation.com
    Phone: +4792110400
  • Address

    L5 International AS
    Tøsdalsvegen 108
    5210 OS

Øivind Johan Sletteng

Produktsjef / Region Vest

E-post: oivind@l5navigation.com

Phone: +4792110400

Nord

  • Contact

    Kato Nilsen
    E-post: kato@l5navigation.com
    Phone: +4799583001
  • Address

    L5 Navigation Nord
    P. G. Rodumsveg 6B
    9011 TROMSØ

Kato Nilsen

Salg og Support / Region Nord

E-post: kato@l5navigation.com

Phone: +4799583001

Sør

  • Contact

    Fredrik Sangvik Berentsen
    E-post: berentsen@l5navigation.com
    Phone: +47 917 83 376
  • Address

    L5 Navigation Sør
    Oggeveien 1022
    4730 VATNESTRØM

Fredrik Sangvik Berentsen

Produktsjef Maskinkontroll for Gravere og Hjullastere / Region Sør

E-post: berentsen@l5navigation.com

Phone: +47 917 83 376

Midt

  • Contact

    Maria By Aalmo
    E-post: maria@l5navigation.com
    Phone: 948 99 986
  • Address

    L5 Midt-Norge
    Stasjonsveien 1
    7290 Støren

Maria By Aalmo

Salg/Support og stikningsingeniør

E-post: maria@l5navigation.com

Phone: 948 99 986

Vil du komme i kontakt med oss, ​​eller vite mer?

Kontaktinformasjon finner du nederst på siden. - Her kan du også skrive til oss om hva du lurer på, eller hvilket produkt du vil vite mer om. Vi kommer tilbake til deg så snart som mulig.